WYCIECZKA DO ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH

W dniu 15 czerwca 2026 r. młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Bystrzycy Górnej wraz z wychowawcą uczestniczyła w wycieczce do Ząbkowic Śląskich.
Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Izby Pamiątek Regionalnych w Ząbkowicach Śląskich. Podczas spotkania z przewodnikiem uczestnicy poznali

By

Read More

WYCIECZKA DO ŚWIDNICY

12 czerwca 2026 r. uczniowie klasy V uczestniczyli w wycieczce do Świdnicy. Głównym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Dawnego Kupiectwa, gdzie  mogli zobaczyć dawne wagi, miary, kasy oraz narzędzia używane przez kupców w minionych wiekach. Ekspozycje wzbudziły duże zainteresowanie

By

Read More

DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY

Serdeczne podziękowania dla Pani Barbary Iwanickiej i Pani Kamili Bałchanowskiej-Łagojdze za kolejny rok współpracy, cykliczne zajęcia, dzięki którym odkryliśmy, że nauka historii może być również wspaniałą przygodą. Dziękujemy również za piękne upominki, które uczniowie otrzymali na podsumowaniu projektu Jestem uczniem świadomym, aktywnym i bezpiecznym.

By

Read More

WSPÓLNIE DBAMY O NASZE OTOCZENIE

Wychowankowie Grupy 2 Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Bystrzycy Górnej pod opieką wychowawcy grupy, wzięli udział w akcji sprzątania terenu wokół placówki.
Wyposażeni w worki na śmieci oraz rękawiczki ochronne z dużym zaangażowaniem porządkowali najbliższe otoczenie ośrodka, dbając o czystość i

By

Read More

ZAJĘCIA Z IPN-WITAMY SERDECZNIE WIOSNĄ!

W dniu 20.05.2026 gościliśmy w naszej szkole Panią Barbarę Iwanicką i Panią Kamilę Bałchanowską – Łagojdę pracowników IPN Oddziału Wrocław. Było to nasze kolejne spotkania, za co serdecznie dziękujemy!
Przeprowadzone zajęcia obejmowały dwie grupy wiekowe klasy IV i VI oraz

By

Read More

KONKURS PLASTYCZNY – JAN PAWEŁ II

W kwietniu odbył się szkolny konkurs plastyczny poświęcony postaci Jana Pawła II. Uczniowie przygotowali prace wykonane szkicem ołówkowym. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz pogłębianie wiedzy o życiu i nauczaniu Papieża Polaka.
Komisja konkursowa oceniła prace pod względem zgodności

By

Read More

ZAJĘCIA PLASTYCZNE W GRUPIE II i III

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Bystrzycy Górnej odbyły się zajęcia plastyczne pod hasłem „Moje wymarzone wakacje”. Wychowankowie grup II i III mieli okazję rozwijać swoją kreatywność, malując obrazy farbami akrylowymi na płótnie.
Podczas zajęć panowała bardzo dobra atmosfera

By

Read More